Чи вплине російсько-український конфлікт на енергопостачання Китаю?

Нещодавня ескалація конфлікту між Росією та Україною вплинула на світовий енергетичний ринок, і світові ціни на нафту та природний газ ще більше зросли. Дані показують, що в 2021 році частка Росії у світовому експорті сирої нафти та природного газу досягне 11,3% и 16,2% відповідно, а її частка в імпорті сирої нафти та природного газу ЄС досягне 27% и 35% відповідно. В 2018 році моя країна імпортувала 121,4 мільярда кубометрів природного газу, став найбільшим у світі імпортером природного газу. Зростання світових цін на природний газ також вплине на коливання внутрішніх цін на газ. Це неминуче викликає у широкого загалу занепокоєння, чи не вплине ситуація в Росії та в Україні на мою країну». енергопостачання? Национальная комиссия по развитию и реформам ответила, що моя країна є великим споживачем енергії та великим виробником енергії, тому загальне енергопостачання гарантоване.

Сприяючи виробництву енергії, моя країна також постійно просуває оптимізацію та модернізацію структури енергоспоживання, енергійно просуваючи високоякісний розвиток відновлюваних джерел енергії та прискорюючи реалізацію заміни відновлюваних джерел енергії. Декілька днів тому, згідно з даними Національної комісії з розвитку та реформ, частка екологічно чистої енергії у загальному енергоспоживання моєї країни збільшилася на 1,2 процентних пункту минулого року. Візьмемо як приклад північний проект екологічно чистого опалення. На початку моя країна запровадила великомасштабну програму з перетворення вугілля на газ у районі Пекін-Тяньцзінь-Хебей, що призвело до швидкого збільшення споживання природного газу в цивільних цілях. . Это свидетельствует о том, що в системі опалення використання інших чистих та відновлюваних джерел енергії для опалення та реалізація низьковуглецевого перетворення енергії відіграють важливу роль у пом'якшенні протиріччя між попитом та пропозицією енергії та оптимізації структури енергоспоживання. Комісія з муніципального розвитку та реформи Пекіна також вказала в громадському коментарі до «Каталогу нових заборонених та обмежених галузей промисловості в Пекіні» (переглянутий проект для коментарів), що Пекін планує заборонити нове будівництво та розширення газового автономного опалення на загальноміському рівні. Водночас проект «вугілля-електрика», який в основному ґрунтується на застосуванні теплових насосів з повітряною енергією, приніс високоефективний, недорогий, екологічно чистий, безпечний, здоровий та зручний досвід чистого опалення. простим людям.

В останні роки моя країна постійно підвищувала рівень електрифікації кінцевого споживання енергії та скорочувала використання викопних видів енергії, таких як вугілля, нафта та природний газ. При використанні нової енергії джерело повітря вирізняється своїми перевагами, такими як висока ефективність, енергозбереження, захист навколишнього середовища та безпека, а також відсутність викидів забруднюючих речовин. Зрозуміло, що енергія повітря є популярним новим видом чистої енергії. При нормальній температурі обладнання може перетворювати одну електричну енергію з повітря на чотири теплові енергії, а ефект енергозбереження помітний. Відома як «творець енергії повітря», компанія Tongyi Air Energy вже більше 20 років займається інноваційними дослідженнями та розробками, просуванням та застосуванням теплової енергії повітря. , та переваги ідеального гарантійного післяпродажного обслуговування,

Широке застосування нових джерел енергії, таких як джерело повітря, сприятиме зеленій та низьковуглецевій трансформації енергетики моєї країни та допоможе створити чисту, ефективну та низьковуглецеву структуру споживання енергії. У майбутньому тепловий насос Tongyi Air Source продовжуватиме використовувати джерело тепла повітря для зменшення забруднення повітря, просування зеленого та низьковуглецевого розвитку енергетики з використанням передових технологій теплових насосів, високоякісного обслуговування та багатого галузевого досвіду, а також допоможе подвійний -вуглецева мета повинна бути реалізована якнайшвидше!