Про компанію

Raymer - це виробник енергоефективного обладнання, адаптованого для кліматичного поясу Європи.

Підприємство, засноване як ОЕМ бренд, у квітні 2015 року та займається дослідженнями та розробками теплових насосів, виробництвом та наданням комплексних енергозберігаючих рішень.

Raymer має повний цикл виробництва теплових насосів та продукція цього бренду включає теплові насоси для плавальних басейнів., теплові насоси для опалення та охолодження будинку , теплові насоси для гарячої води для побутових потреб , осушувачі теплових насосів , комерційні та промислові високотемпературні рішення для нагрівання води , промислового та сільськогосподарського тепла .

Серед них обсяг експорту теплових насосів для опалення був одним із найкращих у Китаї протягом багатьох років..

Компанія Raymer один з лідерів ринку доступних енергозберігаючих технологій. 10 років. Понад 1000 комплектів виробничої потужності на місяць. Преміальні лінії складання та виробництва, договори на співпрацю з виробниками — лідерами енергоефективного ринку Китаю.

Міжнародні сертифікати відповідності стандартам обладнання, кваліфікований персонал — все це дає можливість створювати передові технології на ринку енергоефективних пристроїв.

Ультра-низькотемпературний тепловий насос EVI широко використовується для опалення будинків та завдяки своїм перевагам, таким як безпека, ефективність, захист навколишнього середовища та низьке енергоспоживання, він став рекомендованим урядом рішенням для заміни традиційних казанів у країнах Європи.

Як міжнародне підприємство, орієнтоване на світовий ринок, бренд Raymer надає великого значення висококласним зарубіжним ринкам, 50 відсотків своєї продукції постійно експортується до Європи, Північну Америку, близький Схід, Австралію та інші розвинені регіони та заохочує послідовну реорганізацію потужностей.

Продукція Raymer поставляється більш ніж 30 розвинених країн світу — обсяги виробленої продукції, що поставляється, зростають з кожним роком, що свідчить про високу якість та конкурентну ціну виробника.

Теплові насоси концерну RAYMER мають сертифікати CE, EN14511 / 4, ENISO4871, CCC , виробляються суворо відповідно до стандартів ЄС.

Обладнання бренду Raymer — поставляється на ринок України з 2017 року та має широкий спектр високотехнологічних теплових насосів., таких як системи опалення та охолодження HVAC, високотемпературні теплові насоси, теплові насоси повітря-вода, фанкойли та буферні ємності тощо.

ПЕРЕВАГИ

✅ ВИСОКИЙ КОЕФІЦІЄНТ СМІТ (У СЕРЕДНЬОМУ НА 1 кВт ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ВИРОБЛЯЄТЬСЯ ДО 4 кВт ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ)

✅ ОДНА СИСТЕМА ВИРІШУЄ ВСІ ПИТАННЯ КЛІМАТУ

(ТЕПЛО + ХОЛОД + НАГРІВ ГВС + ПІДІГРІВ ВОДИ БАСЕЙНУ)

✅ НАЯВНІСТЬ ВЛАСНОГО СКЛАДУ ОБЛАДНАННЯ

✅РОБОТА ПРИ -20С (ДЯКУЮ СПЛИТ СИСТЕМЕ І ВИКОРИСТАННЮ EVI КОМПРЕСОРІВ, СИСТЕМА ГАРАНТОВАНО І ВИСОКОЕФЕКТИВНО ПРАЦЮЄ ПРИ ДУЖЕ НИЗКИХ ТЕМПЕРАТУРАХ)

✅ КРАЩА ЦІНА НА РИНКУ (СЕРЕДНЯ ЦІНА ВІД 1200 💲)

✅ НЕМАЄ НЕОБХІДНОСТІ У ВЕЛИКІЙ ЕЛЕКТРИЧНІЙ ПОТУЖНОСТІ ДЛЯ ОПАЛЕННЯ (У СЕРЕДНЬОМУ ДЛЯ ОПАЛЕННЯ/ОХОЛОДЖЕННЯ ДОСИТЬ ПІДВІСТИ 40-50 ВТ НА М.КВ. ПЛОЩІ БУДИНКУ. ДЛЯ БУДИНКУ 1000 М.КВ. ДОСИТЬ 40-50 КВТ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ПОТУЖНОСТІ )

✅ НИЗЬКА ВАРТІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ (ОБЛАДНАННЯ ПРАКТИЧНО НЕ ВИМАГАЄ ДОРОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ. ОФІЦІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СКЛАДАЄ 200 ЄВРО/РІК )

✅ ГАРАНТІЯ 3 РОКУ (ПРИ УМОВІ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАШИМИ ФАХІВЦЯМИ )

Вся продукція торгової марки Raymer має відповідні сертифікати якості..