Якісне та професійне обслуговування теплових насосів

Надійно

Якісне обслуговування від офіційного дилера

Швидко

Оформлення заявки на обслуговування «день у день»

Професійно

Професійні, досвідчені та ввічливі майстри

Про компанію

Компанія, що виробляє, обслуговуюча та ремонтуюча теплові насоси торгової марки Raymer розпочала свою діяльність у 2017 г.

Число введених в експлуатацію об'єктів обчислюється сотнями. Географія установки теплових насосів – вся Україна.
Головним завданням компанії, природно, є найкращий сервіс та задоволення потреб кінцевого користувача максимально оперативно. Критерій оцінки – кількість надійно працюючих теплових насосів.

Ми завжди доступні і раді спілкування з клієнтами.
Заявку на ремонт або сервісне обслуговування можна залишити на сайті, скориставшись поданою нижче формою. Реакція на заявку, як правило, відбувається не довше, ніж протягом доби. За потреби, якщо ремонт досить складний, або модернізація об'ємна, ми маємо можливість забрати тепловий насос у наш цех та після ремонту встановити його та запустити систему.
Для забезпечення захисту прав наших клієнтів ми дотримуємось договірних відносин та ведемо облік усіх подій із клієнтами.

Наші послуги

Сервісне обслуговування

Тепловий насос є складним та дорогим пристроєм. Він включає електричне, електронне, гідравлічне та холодильне обладнання, яке працює безперервно та створює бажаний рівень комфорту. Саме тому проведення сервісного обслуговування є обов'язковою необхідністю. Своєчасне та якісне сервісне обслуговування теплових насосів торгової марки «Реймер» дозволяє продовжити гарантійний термін експлуатації. 5 років. Служба сервісу "Реймер" завжди на зв'язку!

Ремонт теплових насосів

Кваліфіковані спеціалісти компанії знають, як швидко та якісно дати відповідь на виклики, які виникають при експлуатації складних технічних пристроїв. Ми ремонтуємо та модернізуємо всі теплові насоси європейського виробництва., а для скорочення часу ремонту у нас організовано склад найбільш затребуваних комплектуючих.

Діагностика систем

Спираючись на значний досвід, інженери компанії здатні провести аналіз стану роботи складних теплозабезпечувальних систем та однозначно виявити недоліки у їх роботі. Майстерно проведена майстерна діагностика економить час та гроші!

Пуско-налагоджувальні роботи

Окрім створення теплових насосів, геотермальних полів, котельних та інженерних систем у приміщеннях, фахівці компанії з великим успіхом пов'язують усі ці складові воєдино та грамотно здійснюють комплексний запуск об'єктів в експлуатацію. Пуско-налагоджувальні роботи, безумовно, є роботами найвищої кваліфікації, і ми їх виконуємо!

Надсилайте заявку прямо зараз

  Ваше ім'я *
  Модель та серійний номер*
  Телефон *
  Вид помилки на тепловому насосі *
  ЕЛЕКТРОННА ПОШТА *
  Опишіть вашу проблему, побажання*
  Адесс установки теплового насоса *
  Прикріпіть фото (котельні, обв'язки)*
  Номер договору (якщо є)*
  *